У Радомишлі - відкрили новий спортзал та подарували сучасний шкільний автобус.

Сьогодні в житті учнів загальноосвітньої школи села Радомишль відбулися значні події - відкрили новий спортивний зал та подарували новий шкільний автобус. Про це повідомляється на сайті Волинської ОДА. 

Участь в урочистій церемонії взяли заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, голова Луцької райдержадміністрації Ігор Ярмольський, голова Луцької районної ради Валентин Приходько, помічник народного депутата Олександр Пиза, сільський голова та інші гості.

До слова, капітальний ремонт приміщення тривав з 2017 року. На роботу витратили 750 тис. грн, з яких 500 тис. грн – кошти народного депутата України Сергія Мартиняка, так званий депутатський соцеконом, решта 250 тис. грн виділили із районної скарбниці. 25 тис. грн від загальної суми освоїли, закупивши необхідне спортивне обладнання.

Окрім спортивного залу, учні отримали й новенький шкільний автобус вартістю 1 млн 678 тис. 500 грн. Кошти виділили з обласного та районного бюджетів у співфінансуванні.

Варто зазначити, що загалом, упродовж минулого року, у Луцькому районі проведено капітальний ремонт чотирьох спортивних залів, включаючи і Радомишль. Витратили при цьому 2,5 млн грн. Нині ж, уже розпочато облаштування зовнішнього спортмайданчика у ЗОШ І-ІІ ст. села Шепель.

Що ж до шкільних автобусів, то для Луцького району у 2017-му, за кошти місцевих та обласного бюджетів уже закупили 4 одиниці транспорту.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation30.01.2018
remove_red_eye1013 camera_alt0
Степанюк Володимир 03.02.2018 21:54
Так тримати! Школа тепер з сучасним спортзалом та освітленням. Може власним автобусом возити учнів. А казали поганий директор, заставляє працювати! Та результати кажуть самі за себе! Лариса Леонідівна та всі учасники цих подій вам РЕСПЕКТ!
Залиште свій коментар
check
Топ-новини