У районному будинку культури відбулася - «РІЗДВЯНА ЗАМЕТІЛЬ».ФОТО.

12 січня, з появою на небі вечірньої зірки, у Луцькому районному будинку культури було як у вулику, тільки досить яскравому та різнокольоровому. Тут відбувся новорічно-різдвяний концерт «Різдвяна заметіль» за участю колективів цього закладу культури. 

У залі – жодного вільного місця, а бажаючі подивитися казкове дійство все підходили. І враз відчуття чогось світлого, втаємничо-загадкового охопило всіх присутніх, коли полинула мелодія різдвяних піснеспівів, а господар з господинею та донечкою присіли за святковим столом. І в ту хвилину серця наповнилися якоюсь неймовірною радістю, вірою в те, що у нас все буде добре.

Отож, хто відклав усі справи і побував на концерті, переконана, що відпочив тілом і душею, насолодившись щедрівками, колядками, новорічними віншуваннями, а ще всі присутні слухали й разом із виконавцями, а це був гурт «Нота-нео», співали всіма улюблену з дитинства пісеньку, якій виповнилося 120 років. А ви знаєте, як вона називається? 

 

Ось таку, справжню хурделицю різдвяних піснеспівів,  неймовірну різдвяну заметіль емоцій глядачам дарували:  народний камерний хор працівників культури Луцького району (керівник Володимир Єфіменко), народне вокально-інструментальне тріо «Лелія» (керівник Ольга Чуріна), народний вокальний гурт «Аколада» (керівник Вікторія Гурська), народний вокальний квартет «Нота-нео» (керівник Аліна Степанюк), лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів Галина Конах, солістка Тетяна Нечипорук, зразкова вокальна студія «Зернятко»  (керівник Алла Опейда), зразковий ансамбль сучасного танцю «Антарес» (керівник Вікторія Лех), вокальний дует «Душа Волині» - Заслужена артистка України Алла Опейда та Заслужений працівник культури України Вячеслав Судима. Ведучими дійства були актори студії ГаРмИдЕр: господиня - Руслана Порицька, господар -  Павло Порицький, донька – Юліана Монатік.

Текст і фото Ніни КОСТРУБИ

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation13.01.2018
remove_red_eye1478 camera_alt0
Лучанка 13.01.2018 14:28
Дякую! Дуже гарно!
Мама 13.01.2018 20:36
Пісенька, може у лісі, лісі темному ?
Залиште свій коментар
check
Топ-новини