У СГПП «Рать» працює… вчитель християнської етики

Попри розповсюджену думку , що сільські юнаки та дівчата все частіше тікають в міста в пошуках кращої долі, таки є люди, які знаходять себе, працюючи в рідній місцевості. Серед них – житель Гіркої Полонки Богдан Михальчук, який півроку працює тут завідуючим фермою, що підпорядковується СГПП «Рать». 

- Перший місяць  було дуже тяжко, бо я ніколи раніше не працював у сільському господарстві, зокрема, у тваринництві. Робота – серйозна, відповідальна. Хоча ферма порівняно невелика – 284 голови, але потрібно, щоб худоба завжди була нагодована. 

У мене в підпорядкуванні – 10 чоловік (і молоді, й старші). Маю правильно розподіляти їхню роботу. Люди мене слухають, нормально ставляться, але їх повагу теж потрібно було заслужити, - не приховує мій співрозмовник.

Цікаво, що за освітою він – вчитель християнської етики (закінчив Острозьку академію). Можливо тому, розповідаючи про трудові будні, мимоволі цитує Біблію: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони до тебе ставилися». Здобутий фах таки допомагає йому налагоджувати стосунки зі своїми  працівниками. 

У найближчих планах молодого завідувача – нарощувати поголів’я і завантажити ферму на усі сто відсотків. На його думку, цьому сприятиме безприв’язна відгодівля тварин.

- Зараз молодь досить активно йде працювати у «Рать», адже тут – непогана зарплата і хороша матеріальна база. Взагалі ж в України – великий сільськогосподарський потенціал, завдяки якому зможемо вийти на світову арену. Маємо спадок, який залишив нам Радянський союз: приміщення, тракторні бригади… Нам не потрібно, як у Польщі, все це з нуля будувати. Головне – зберегти й примножити наявну матеріальну базу, - переконаний Богдан Михальчук.

Він вдячний своєму керівникові Віктору Шумському за те, що свого часу довірив йому посаду завідувача фермою, де юнак навчається основам ефективного управління людьми. Адже не збирається зупинятися на досягнутому.

Світлана ЗОЗУЛЯ.

Фото автора. 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation25.05.2017
remove_red_eye419 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини