У Заборолі відкрили оновлений спортзал. ФОТО.

«Як тільки поставимо сітки, так і пропоную зіграти волейбольний матч між командами місцевого господарства та шкільною. Переможець отримає приз у 10 тисяч гривень», - вніс родзинку під час урочистості з нагоди відкриття оновленого спортивного залу школи села Забороль  голова СВК «Урожай» Євгеній Кулай.

Комфортні та зручні умови для занять фізичною культурою і спортом – нікому не були зайвими, а особливо - школярам, у яких енергії та рухливості вистачає на десятьох. Ще до недавнього часу добрячі незручності у спортивному залі аж ніяк не сприяли 401 заборольському школяреві займатися спортом, а ще при тому, що вмістимість навчального закладу чуть більше двох сотень учнів. Діючий спортивний зал, де умови були не з найкращих, можливо, ще служив дітям, таким як є. Всі надіялися на добудову школу, у тому числі сучасного спортивного залу. З різних причин, але, в першу чергу, фінансових, омріяна добудова, поки що не розпочиналася.  Тому постало питання зробити зручні умови у діючому спортивному залі.  Розв’язати учнівські проблеми небайдужі люди взялися гуртом  і  справа досить швидкими темпами зрушила з місця. За три місяці зал оновився до невпізнання: тут все зроблено з відповідальністю і любов’ю, якісно і на совість.

 

Восьмого грудня відбулося урочисте відкриття залу після капітального ремонту. Вартість виконаних робіт становить 600 тисяч гривень. Радіє зробленому директор школи Ірина Приймачук та зазначає, що цього всього не було б, якби не справжні друзі шкільного колективу, відповідальність керівників Луцької районної влади, відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту РДА. Проблемами капітального ремонту спортзалу перейнялися: депутат районної ради,  голова Заборольського СВК «Урожай» Євгеній Кулай, директор ПП «Алєся» Микола Досов, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, підтримали звернення депутати районної ради.

Всі роботи виконували будівельники ПП «Алєся», яким на урочистості було адресовано найбільше вдячних слів та вручені нагороди. Під бурхливі оплески присутніх гості перерізали символічну стрічку, тим самим дали нове життя спортивному залу та запросили школярів до здорового способу життя. Безсумнівно, до уже сьогоднішніх спортивних  досягнень, серед яких - перше місце в районній спартакіаді, неодноразові призові місця на обласному рівні, краща спортивна школа – на всеукраїнському, примножаться нові перемоги підростаючих майбутніх чемпіонів району, області, України, а той - світу.

 

Настоятель місцевого храму протоієрей Віталій Антонюк окропив зал і всіх учасників освяченою водою.  А також, за волонтерську роботу, організацію продуктів харчування, збір коштів для потреб учасників АТО духовний наставник від ВО «Країна», за представленням громадської організації «Військові капелани Волині»,  вручив директору школи Ірині Приймачук нагороду – медаль «ЗА ГІДНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ». 

(Про подію читайте у «Славі праці»)

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation11.12.2017
remove_red_eye1743 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини