Уродженець села Баківці виборов першу медаль на «ІГРАХ НЕСКОРЕНИХ»

Ветеран АТО, уродженець села Баїв Сергій Торчинський виборов першу бронзову медаль у штовханні ядра для української збірної на «Іграх Нескорених» в Торонто 24 вересня, у перший день міжнародних змагань Invictus Games Toronto 2017 («Ігри Нескорених»). 

29-річний Сергій Торчинський у серпні 2014 року Сергій брав участь в одних з найзапекліших боїв початку АТО - обороні Савур-Могили. Тоді ж отримав осколкове поранення в шию.  Після реабілітації працює інспектором в патрульній поліції Луцька. До «Ігор Нескорених» почав тренуватись як тільки дізнався про початок відбору. Зі спортивних обрав штовхання ядра та пауерліфтинг. Мріє про те, що після «Ігор Нескорених» в Торонто українськими військовими пишатимуться не лише в рідній країні, але й в усьому світі!

Напередодні наші спортсмени мали змогу поспілкуватися з Принцем Гаррі під час розважального змагання з екстремального водіння Land Rover Driving Challenge. Принц радо фотографувався з українськими бійцями. Адже саме звичайні солдати, які отримали поранення під час війни в Афганістані, надихнули його започаткувати спортивні змаганні для військових ветеранів. Також на тренування з атлетики до української збірної завітав легендарний боксер Ленокс Льюїс. З такою підтримкою нашим спортсменам все під силу! 

Слідкуйте за новинами «Ігор Нескорених» та успіхами української збірної в соціальних мережах: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube та на офіційній сторінці «Ігор Нескорених»: invictusgames.in.ua.

Фото: соціальні мережі

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation26.09.2017
remove_red_eye280 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини