Увага, конкурс! «12 сіл – моя Боратинська громада»

Боратинська сільська рада оголошує конкурс робіт «12 сіл – моя Боратинська громада» на краще висвітлення тематики життя у населених пунктах Боратинської об’єднаної громади (Боратин, Голишів, Новостав, Рованці, Промінь, Вербаїв, Коршовець, Лучиці, Мстишин, Баїв, Городище, Цеперів). Про це повідомляють у спільноті Боратинська об'єднана громада.

На конкурс приймаються роботи, створені у 2018 році в таких чотирьох номінаціях:

1. Легенда про населений пункт Боратинської об’єднаної громади або описи історичних пам’яток чи цікавих об’єктів. 

2. Стаття-інтерв’ю із жителями Боратинської громади (довгожителем, представником бізнесу чи влади, спеціалістом для висвітлення важливого питання тощо).

3. Короткий твір на тему «Чому я пишаюсь своєю громадою».

4. Відеозапис на тему «Мій внесок у розвиток громади».

Для участі у Конкурсі до 15 лютого 2018 року необхідно подати роботу до Боратинської сільської ради або на електронну адресу boratyn.project@gmail.com

Кожен учасник може подати на конкурс необмежену кількість робіт, самостійно відповідаючи за дотримання авторських і суміжних прав відповідно до законодавства України.

Учасники Конкурсу отримають пам’ятні відзнаки від Боратинської сільської ради. Переможцям у кожній із номінацій передбачено ГРОШОВУ ПРЕМІЮ У РОЗМІРІ 300 гривень.

Подані на конкурс матеріали повинні відповідати таким основним вимогам: матеріали не публікувалися раніше; відповідають тематичним напрямкам конкурсу; містять актуальну інформацію; автори матеріалів дотримуються етичних норм; інформація у конкурсних роботах викладена оригінально та креативно. Основна технічна вимога до матеріалів – можливість відтворення інформації та її зрозумілість.

Підсумки Конкурсу можуть бути висвітлені на сторінці громади у facebook, в місцевих засобах масової інформації тощо на розсуд Боратинської сільської ради.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation09.01.2018
remove_red_eye319 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини