В «Раті» показали техніку майбутнього. Фото.

На базі СГПП «Рать» в селі Оздів відбувся День поля.  Захід був організований одним приватним дилером  сільськогосподарської техніки іноземного виробництва.  

 Вражаюче, масштабне дійство  зібрало просто посеред поля,  знаних аграріїв Волині та Рівненщини, директора департаменту агропромислового розвитку Юрія Горбенка,  агрономів, представників аграрних служб, партнерів та ін. Гостей заходу розважали артисти з агенції святкових подій, була там й  фотозона, де усі охочі могли зробити фото чи селфі на згадку.

Але основною родзинкою усього дійства, що відбулося, стала техніка майбутнього. 

Гостинний господар, керівник СГПП «Рать» Віктор Шумський, розповів гостям про досягнення й можливості свого підприємства, що дає роботу сотням фахівців, наповнюючи також місцевий бюджет.

-Ми обробляємо майже 4 тис гектарів землі,- наголосив Віктор Шумський,- утримуємо велику рогату худобу, поголів’я якої сягає 2500 голів, з них – майже 1000 корів, а також - дві свиноферми. На підприємстві працює майже 200 працівників. Ми вже завершили жнива. Середня урожайність становить 86 центрів з одного гектару. Сьогодні ми побачимо нову техніку на наших полях, бо саме вона допомагає аграріям досягати хороших результатів.

Аби не вдаватися в технічні деталі сільгоспмашин, пропонуємо вам на власні очі побачити й оцінити – техніку майбутнього, що, мабуть, зовсім скоро можна  побачити на волинських землях.

Фото та відео Жоржа Ковальського.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation09.08.2017
remove_red_eye361 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини