Відійшов у вічність Олександр Котко

На 56-му році життя зупинилося серце світлої й чудової людини, нашого передплатника, вчителя фізичної культури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Ратнів, депутата Луцької районної ради кількох скликань Олександра Михайловича Котка.

Олександр Михайлович користувався заслуженим авторитетом серед земляків, своїх учнів та щирою повагою в колі депутатів, колег по роботі та громадсько-політичній діяльності.

В одному з інтерв’ю для «Слави праці» Олександр Михайлович розповідав про себе й свої погляди на життя так: «Терпіти не можу несправедливості в усіх її проявах. Взагалі навіть думки не припускав ображатися на те, що є. Отримую задоволення від того, що є навкруги, від спілкування з людьми. У мене гарна сім’я: діти, внучка маленька. Думаю, треба радіти, якщо доля дає такі подарунки, вміти цінувати їх!» 

«Настрій відносно життя, незалежно від її чергової дати, у мене завжди -прекрасний. Душею ж не старію, але, як вчитель фізкультури, хочу сказати, що треба підтримувати й тілесне здоров’я.» (Інтерв’ю з нагоди 50-річчя Олександра Котка, 2011 рік).

На усіх сесіях райради активно відстоював інтереси своїх виборців та односельчан. Він, як і більшість ратнівчан, думав і дбав про майбутнє цього славного села.

Світлий спомин про нього житиме у вдячній пам’яті всіх, хто працював з ним, хто знав, любив та поважав цю гідну людину.

Світла пам’ять - його душі...

Фото та відео з архіву «Слави праці».

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation02.07.2018
remove_red_eye4020 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини