Відпочинок біля «Старих верб» - насолода для новокотівських рибалок

Ідея облагородити місцевий ставок для жителів села Новокотів Романівської сільської ради прийшла несподівано.  Не то, що люди були байдужими до водойми, що у центрі цього населеного пункту. Просто впродовж чотирьох років ставок був під опікою орендаря і вільного доступу до нього практично не було. 

Тому після закінчення терміну договору з орендарем,  за ініціативи депутата Романівської сільської ради, жителя села Новокотів  Василя Козачука, на сесії сільської ради вирішили передати ставок громаді села.

Все почалося весняної пори цього року, коли Василь Олександрович на велосипеді обїхав чи не всі оселі місцевих жителів, отримав їх підтримку і закипіли роботи на водоймі, яка майже півтора року була нічийною. Чистили, вирубували, вивозили, впорядковували.  Підтримку та посильну допомогу надав голова СГТзОВ «Романів» Віталій Заремба.   І вже на свято Незалежності відбулося урочисте відкриття гарного місця відпочинку під назвою «Старі верби»,  бо водойма була обсаджена вербами, деякі з них збереглися й донині.  Правда, були й умови, яких дотримуються мешканці. Насамперед, новокотівці створили своє рибальське товариство, що нараховує більше 70 любителів порибалити. За рахунок зібраних коштів  члени товариства закупили та випустили у водойму малька карася, коропа дзеркального, линка, щуки і в скорому часі тут загомоніли завзяті рибалки.

Любителі порибалити приходять у недільні дні  (така умова) і лише жителі Новокотова, таких буває й до 30.  Побачила  рибалок і автор цих рядків, поспілкувалася з ними та відчула їх позитивні емоції. Екскурсію до новокотівського ставка провів Микола Кальнюк, який у відповідальності за порядок біля водойми, а ще із задоволенням зробили пам’ятні світлини. Такий вчинок громади вартий наслідування!

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation11.10.2018
remove_red_eye1439 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини