Віталій ЗАРЕМБА: «Працюю на благо волинської громади»

«Оцінюючи свої погляди, своє бачення, хочу зауважити: коли люди довірили мені захищати їх інтереси в обласній раді, то я готовий відстоювати практичні речі, які потрібні жителям вже сьогодні», - такі слова, сказані Віталієм Зарембою, характеризують людину практичну, відповідальну, далекоглядну, людину слова і діла. 

Обираючи представника з народу до органу місцевого самоврядування, ми не просто віддаємо голоси за того чи іншого кандидата, а делегуємо у владу людину, маючи надію отримати в її особі захисника інтересів простих людей.

Виборці виборчого округу №21, а це жителі сіл Липини, Лище, Воротнів, Підгайці, Крупа, Струмівка, Піддубці, Гаразджа, Романів, Ботин, Верхівка, Новокотів Луцького району, безперечно, не помилилися, коли повірили Віталію Миколайовичу і віддали свої голоси за нього під час виборів депутатів до обласної ради. Бо ж досвід неодноразових виборів говорить: не все у нас так гарно і просто, тут повинна бути людина, як кажуть – на своєму місці. 

Віталій Миколайович Заремба завжди готовий до спілкування і про свою депутатську роботу ніколи не приховував. За своєю постійною зайнятістю, він все ж таки знайшов можливість, щоб прозвітуватися перед своїми виборцями про роботу за 2018 рік. 

- Моя діяльність, як депутата обласної ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад». Протягом виконання депутатських повноважень намагаюсь активно сприяти вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, соціальному захисту населення, питанням агропромислового розвитку регіону та земельним питанням. Одним із основних обов’язків своєї діяльності вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому контролі тримаю рішення обласної ради з питань, що належать до повноважень комісії. Під час прийомів намагаюсь вирішити  звернення, що стосуються проблемних питань в галузі агропромислового розвитку області, соціальної сфери. Проте, найбільше звернень надійшло з проханням надати допомогу на лікування важкохворих. Усі вони були розглянуті, зібрані необхідні документи й за змоги виділено кошти. Вислухавши проблеми людей, дійшов висновку, що основною на сьогодні є проблема безгрошів’я, - констатував Віталій Заремба.

Упродовж цього року до депутата надійшло понад 40 звернень від жителів не лише Луцького району, які довірили йому мандат депутата обласної ради, а й від громадян із Горохівського, Рожищенського, Турійського, Шацького районів і міста Луцьк. Усі вони розглянуті, виборці отримали посильну допомогу. Серед заявників - учасники АТО, багатодітні сім’ї, громадяни, які потребують  лікування.

В обласній раді депутат очолює постійну комісію з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин. Так комісією підтримані звернення депутатів обласної ради, аграріїв Волині та депутатського корпусу до Президента України Порошенка П. О., Голови Верховної Ради України Парубія А. В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. щодо: продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та завершення земельної реформи; звільнення від ПДВ операцій з вивезення в митному режимі технічних культур. Підтримані та розглянуті сесією обласної ради ряд звернень, зокрема про порядок та використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес–планів; про необхідність внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і врегулювання розподілу повноважень у сфері земельних відносин та ряд інших. Віталій Заремба є одним із членів ініціативної групи з будівництва храму Святого Миколая у Волновасі. У травні 2018 брав участь в освяченні святині

***

До нашої редакції надійшли листи-подяки, адресовані депутату Волинської обласної ради Віталію Зарембі, від виборців за його сприяння у вирішенні їх проблем. Зокрема, вдячністю пронизані слова директора Рокинівського музею-скансена Олександра Середюка за підтриманий депутатський запит Віталія Заремби до керівників області щодо фінансової допомоги цьому унікальному закладу.

- І депутати підтримали цей запит, зважаючи на авторитет автора (рішення №15/83 від 07.09.2017р.). Можливо це і стало тим відліком, коли до проблем Музею-скансена повернулись обличчям.  Уже пізніше, Ігор Палиця провів зустріч з дирекцією музею, сам приїхав до Рокинь, обійшов всю експозицію двох музеїв, проаналізував плани на перспективу і сприяв у підтримці та дотації Музею-скансену. Віталій Заремба не міг стояти осторонь цих проблем. Він особисто був очевидцем і сподвижником створення Музею історії сільського господарства Волині, коли очолював облагропром краю і тому захистив його у той скрутний і нелегкий час. Таким він є, Віталій Заремба, нащадок козацького роду, науковець (кандидат економічних наук) і адміністратор, організатор і щирий козак. На таких тримається українська земля, - пише Олександр Середюк.

- Педагогічний колектив, батьки та учні загальноосвітньої школи села Лище висловлюють найтепліші слова подяки депутату обласної ради, Заслуженому працівнику сільського господарства України Зарембі В. М. за сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету для проведення ремонтних робіт на другому поверсі школи. Також вдячні нашому депутату за ініціювання депутатського запиту та винесення питання на сесію обласної ради щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту та заміни технологічного обладнання харчоблоку школи, - пишуть лищенці. 

Сьогодні в обласній владі на розгляді депутатський запит Віталія Заремби, що стосується капітального ремонту відрізку комунальної дороги протяжністю два кілометри від вулиці Новокотівської села Піддубці до села Новокотів. «На сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація на ремонт вищезазначеної дороги. Вартість робіт становить два мільйони 550 тис. грн. Піддубцівська сільська рада виділить 300 тис. грн. на проведення ремонтних робіт цієї дороги. Враховуючи викладене, прошу винайти можливість щодо виділення з обласного бюджету коштів в сумі 700 тис. грн. на проведення капітального ремонту дороги…», - йдеться у депутатському запиті.

Добрих справ, до яких причетний Віталій Миколайович, ще багато. Тож надалі залишайтеся таким, яким ви є, твердо йдіть до мети та будьте вірні своїм принципам!

Ніна КОСТРУБА.

Фото з архіву газети.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation19.09.2018
remove_red_eye1247 camera_alt0
Наідко Микола Ігороаич 20.09.2018 09:46
Маємо честь знати Віталія Миколайовича! Справжній господар і патріот Землі Волинськоі. Такі люди мало говорять і багато працюють. Таких нам би побільше і все буде добре. Здоров‘я і довгих років життя на благо Волині і волинян! 3379
Залиште свій коментар
check
Топ-новини