Вітальна листівка: 29 лютого – унікальний день для Ігоря Павловича.

Якби цьогорічний лютий був довший на один день, то, безсумнівно, сьогодні іменинником був наш комунікабельний молодий аграрій, людина великодушного серця, простий у спілкуванні, розуміючий і далекоглядний керівник, генеральний директор ТзОВ «Україна-Баїв» Ігор ПАВЛОВИЧ.

Напевно, це чи не єдина людина у нашому районі (небагато таких і у Волинській області), яка відзначає свій день народження один раз у чотири роки. За статистикою у світі народжених 29 лютого майже чотири мільйони.

Хтось може сказати, що таким людям не пощастило, бо подарунки отримують все-таки рідше. Хоча астрологи мають іншу думку, стверджуючи, що такі люди виділяються у суспільстві такою собі «відсутністю віку» і вони завжди молоді.

Чи ж сумно у цей день Ігорю Івановичу, який народився 46 років тому. Іменинник без дня народження аргументує, що це його аж ніяк не засмучує, бо вітання від рідних, друзів та знайомих він приймає не в один день, як зазвичай іменинники, а впродовж щонайменше трьох. Самий пік припадає на ПЕРШЕ БЕРЕЗНЯ.

Отож, шановний Ігоре Івановичу, колектив редакції щиро вдячний вам за розуміння наших проблем, вашу підтримку, яку відчуваємо повсякчас й надіємося і надалі на співпрацю. Нехай ваше життя повниться емоціями, добрими людьми, щоб мрії ваші збувалися, а небо завжди було мирним!

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.  

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation01.03.2018
remove_red_eye685 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини