Вітальна листівка для Людмили Іванівни Захарчук

Сьогоднішній благословенний Богом день з вітаннями та побажаннями завітав до щирої душею людини, доброї і безкорисливої - начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера Луцької районної ради Людмили Іванівни ЗАХАРЧУК.  Рівненьким рядочком сплелися її літа у ювілейний віночок, наповнивши його зрілістю, досвідом, мудрістю…

Багато добрих слів можна сказати про Людмилу Іванівну, як професіонала своєї справи, просто хорошу людину, душа якої випромінює безмежну доброту і порядність. А ще вміння зрозуміти, вислухати, відчути радість і тривоги інших, поспішити на допомогу і підтримати у скрутну хвилину, бути гарним наставником для молодих колег. Трудове життя Людмили Іванівни – як на долоні, бо пройшло у Луцькому районі. За професією вона – бухгалтер, цій справі віддала більше 40 років, з 2000 – головний бухгалтер Луцької районної ради.

Скільки знаю цю привітну жінку – не перестаю захоплюватися її щирістю, тактовністю і, можливо, лише їй властивою, вишуканою інтелігентністю. Сьогодні багрянець жовтневого дня подарував Людмилі Іванівні ювілей. Ще з самого ранку, з нагоди особистого свята, іменинницю вітали рідні і близькі, друзі і колеги по роботі. Щедрими дарами природи вітали ювілярку голова Луцької районної ради Валентин Приходько та  колектив районної ради. Дарунком для пані Людмилу була чудова гілка райських яблучок, як символ благополуччя і довголіття, від її колеги – Ігоря Вишницького, головного спеціаліста управління агропромислового розвитку РДА, з яким працювала багато літ у Луцькому районі. Вразили вдячні слова Людмили Іванівни:

- Завжди була щаслива роботою. Можливо тому, що доля дарувала мені зустрічі з хорошими людьми: в одних вчилася мудрості, в інших, моїх юних колег – молодецького запалу, бо від спілкування з ними я молодію. Хотілося б, щоб було більше доброти серед людей, щоб людина відчувала себе людиною, щоб були повага і взаєморозуміння. Народна мудрість каже: «Птахові потрібні крила, а людині – розум, совість і бажання робити добро людям». Про це потрібно пам’ятати завжди!

Ніна КОСТРУБА. Фото автора. 

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation12.10.2018
remove_red_eye607 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини