Вітальна листівка для Віталія Заремби: «Людина - найвища цінність», -

Вважає Заслужений працівник сільського господарства України, депутат обласної ради, відомий аграрій Волинського краю, голова СТзОВ «Романів» Віталій Миколайович ЗАРЕМБА, який другого березня до свого життєвого поля додасть ще одну весну і з хліборобською відданістю матінці-землі, з надіями та сподіваннями з головою порине у круговерть сільських буднів.

Відомий фундатор наукової педагогіки Ян Коменський говорив, що тільки те в людини міцне і надійне, що всмокталося в її характер в першу пору життя. Смак сільської праці Віталій Заремба пізнав ще з дитинства, коли вставав спозаранку та гнав худобу на пасовище, сапав картоплю та буряки на городі, допомагав по господарству батькам і встигав наполегливо вчитися. Саме тоді зародилося у душі малого хлопчика почуття відповідальності, цілеспрямованості, а ще - великої поваги до людей праці. І, недаремно,  майже півстоліття засіває свої літа добрими ділами, невтомною працею та шаною людською.  Щастя – поняття велике і багатогранне і кожна людина його відчуває й сприймає по-своєму. Ще древні мудреці констатували просту життєву істину: неможливість бути щасливим в оточенні нещасливих людей, а наполегливе прагнення наповнити цей світ добром і милосердям, любов’ю та повагою один до одного, серцем і душею відчувати стан іншої людини, вчасно підставити своє плече та допомогти – властиве не кожному. Такі почуття треба закладати дитині ще з дитинства, з тої пори, коли допитливі оченята хочуть все побачити та пізнати. 

Саме у простій хліборобській родині, де, в першу чергу, цінувалася людина праці, добропорядність та істинне сільське благородство, виховувався Віталій Заремба. Бачив із яким натхненням трудилися його батько Микола Іванович, працюючи підвожчиком кормів, та мама Софія Федорівна – на ланці. Мудрі поради батьків, як дороговказ, закладені у його серці.  Вони допомагають йому вирішувати справи, керувати і добиватися успіхів. А вони – досить вагомі. Віталій Миколайович впевнений, що щастя не у великій кількості грошей, а у вмінні правильно ними розпорядитися, дати їм раду та направити у вірне русло. І це йому вдається, бо безкорисливо дбає про соціальну сферу, про дошкільнят і школярів, людей села і хоче їх всіх бачити заможними і щасливими. Це – його заповітна мрія. Люди дякують своєму благодійнику за добре слово, допомогу, які у наше нелегке сьогодення є надійною підтримкою, світлим променем у зневірених душах. 

Нещодавно, завітавши до редакції, слова великої вдячності Віталію Миколайовичу висловила його землячка, жителька села Новокотів Лідія Михалевич. Вона впевнена, що якби таких людей, як Віталій Заремба, було більше, то світ був би добрішим. 

Колектив редакції щиро вітає Вас, шановний Віталію Миколайовичу, з нагоди вашого дня народження. Вдячні Вам за розуміння та підтримку. Нехай Бог дарує ще багато світлих і щасливих подій у житті, про які буде приємно згадувати. Хай завжди з Вами буде подяка за добрі справи!

На фото: Віталій Миколайович із дружиною Аллою Модестівною, які цієї весняної пори відзначать рубіновий ювілей подружнього життя.

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation02.03.2018
remove_red_eye1235 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини