Вітальна листівка

21 жовтня святкуватиме День народження наш літературний співробітник і автор матеріалів про долі людські – Ніна Коструба.

От уже й 35 літ промайнуло, як вона працює у нашій «районці». Свого часу не дуже цікаво їй стало виправляти чужі помилки на шпальтах «Слави праці», читаючи про мешканців Луцького району, їхнє життя. Вона вирішила спробувати і сама журналістського хліба, знайшовши підтримку в редактора Михайла Лапківа, перейшовши на посаду завідувача рекламно-інформаційного відділу.

Але доля вирішила так, що, вийшовши на заслужений відпочинок, у редакції вона знову зайнялася вичиткою й редагуванням. Щоправда, не полишила писати, адже за цей час здобула багато цікавих співрозмовників різного віку, роду занять і соціального статусу, з якими щиро потоваришувала.

Вони вже й самі їй теми стали підказувати. А Ніна Іванівна, наче боячись когось образити, досить повно викладає почуте на монітор комп’ютера і згодом на папір, не пропускаючи жодної деталі. Але ж і легендарний Гете колись писав: «Подробиці – Бог».  

Дорога наша Ніночко Іванівно, нехай Його покровительство ще довго-довго не полишає Вас і вашу родину. Здоров'я вам, радості, добробуту і, звісно ж, натхнення!

У свою чергу, перепрошуємо за певні робочі моменти у стосунках, бо хочеться, щоб уже на фініші «Слави праці» як друкованого видання ми пригадували більше хороших епізодів нашої співпраці.

Хай осінь вашого життя подовше буде золотою!

Колеги.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation20.10.2018
remove_red_eye1255 camera_alt0
Галина, подруга молодості. 21.10.2018 22:18
Здоров'я тобі, Ніночко! Хай подальші роки будуть красивими, яскравими, як барви золотоі осені!Будь завжди оптимісткою! Хай здійснюються всі твоі мріі, надіі і сподівання. Хай Господь тебе береже.
Ніна 22.10.2018 07:11
Дякую всім моїм друзям за хороші слова.
Ніна 22.10.2018 07:12
Дякую всім моїм друзям за хороші слова!
Залиште свій коментар
check
Топ-новини