Волинський благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» відзначив 25-річчя.

Сьогодні, 26 жовтня, виповнюється 25 років, як у Києві було зареєстроване Волинське представництво Скандинавської дитячої місії. З нагоди цієї знакової події у Палаці культури міста Луцьк, за сприяння управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна», відбулася прес-конференція. Це була свого роду зустріч однодумців, людей, які несуть благородну місію милосердя, людей, які взяли на свої плечі відповідальність за здоров’я та матеріальну допомогу тим, хто, дійсно, її потребує.  

У цікавому та хвилюючому діалозі брали участь Президент Скандинавської місії Бо Валенберг, голова Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, головні лікарі медичних закладів обласного центру, священнослужителі, члени наглядової ради фонду,серед яких Арсен Сидорчук, вчитель Лаврівської школи, партнери.

Звичайно, найбільша увага всіх присутніх була звернута до очільника місії, генерального секретаря міжнародного благодійного фонду «Скандинавська дитяча місія» Бо Валенберга. Вслухалися учасники зустрічі у хвилюючий виступ президента і кожен відчував його щире вболівання за долю колись невідомої йому країни, що стала другою, де місія розпочала свою роботу. Пан Валенберг сказав, що за дві доби останньої поїздки, стільки часу добирався автомобілем до України, перебирав спогади і ніби крокував по стрічці пам’яті, відстанню у 25 років. Виявляється, що для Бо Валенберга це була 190 поїздка в Україну.  З гумором зауважив, що тільки на дорогу витратив три роки життя. Перші його поїздки були з батьком Зігвардом Валенбергом – першим засновником Скандинавської місії, понад 35 років тому. На сьогодні місія працює у 20-ти країнах світу та на трьох континентах. Головний офіс фонду знаходиться у шведському місті Мальме. 

Діяльність фонду спрямована на допомогу тим, хто, дійсно, її потребує. За період діяльності допомогу отримали понад п’ять мільйонів людей. Основний акцент робиться на надання медичної допомоги як коштами, так і медичним обладнанням. Найбільшими соціальними проектами в Україні міжнародного фонду є надання допомоги дітям. За 25 років діяльності в Україну ввезено та роздано потребуючим понад вісім тонн гуманітарної допомоги. Щорічно доставляється близько 500 тонн, що розподіляється між 300 тисячами малозабезпечених людей.

Щиро вдячний Бо Валенберг Людмилі Лонюк, яка всім своїм серцем сприйняла благородну місію та очолила Волинське представництво, безкорисливо віддаючись роботі. На прес-конференції звучала багато вдячних слів цим людям, які допомогли тисячам нужденних, завдяки чіткій та злагодженій роботі.

Ніна КОСТРУБА.

Фото автора.  

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation26.10.2017
remove_red_eye1301 camera_alt0
Андрій шевчук 28.12.2017 21:59
Я сам зволинськой обл родом но живу в черкаській обл Наша церквп хотілаб працювати з вашой місієй розпространять звістку про Христа ми хтіли пообчатись з приставником скандінавськой місієй 0961265447
Залиште свій коментар
check
Топ-новини