«Я знаю свої права» - квест у Радомишльській школі

Про сьогоднішній інтелектуальний розвиток школярів, їх обізнаність у багатьох питаннях – можна тільки порадіти. Це відчула автор цих рядків, побувавши на спортивно-інтелектуальній командній грі радомишльських школярів, яку організували служба у справах дітей Луцької РДА, зокрема її начальник Людмила Гладчук, та шкільний психолог Арсен Сидорчук.

До початку інтелектуальної гри, з учнями про їх права та обов’язки спілкувалися Людмила Гладчук та Арсен Сидорчук. Як зазначила Людмила Григорівна, діти не повинні зациклюватися на своїх правах: вони повинні чітко знати і виконувати покладені на них обов’язки. Адже, права і обов’язки мають нерозривний зв'язок. Від почутого враження – найкращі. Бо діти досить обізнані у багатьох складних, навіть для дорослих, питаннях. І, що позитивне, вони не тільки слухали, але й брали активну участь у діалозі. Зокрема, їх цікавило, як поїхати за кордон, чим різняться «конвенція» та «декларація» тощо. А ще метою заходу було виховувати у дітей повагу до прав людини, співчуття до тих, чиї права порушуються, бути толерантними і чуйними. 

Квест пройшов надзвичайно цікаво і захоплююче. До приїзду гостей діти були готові і з нетерпінням чекали початку заходу. Щонайперше школярі розділилися на чотири команди: «Волинь» (капітан команди Тетяна Величко) – шестикласники; «Патріоти» (капітан Катерина Походзей) - учні сьомого класу; під назвою «14 вольт» (капітан Святослав Поліщук) виступили восьмикласники; а 10-класники (капітан Оксана Маркова) обрали для себе назву – «Растишка». Відповідно до сформованих команд, шкільним психологом кожній були підібрані по чотири завдання, включаючи й кросворд «Захист здоров’я в Україні». 

Але справжньою насолодою для всіх присутніх, у тому числі директора школи Лариси Борейко, педагогічних працівників, було бачити як старалися учасники всіх команд, як відповідально вони відносилися до кожного завдання, натхненно відповідали капітани. Не забарився й підсумок: всі команди отримали високі бали.

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation24.04.2018
remove_red_eye903 camera_alt0
Тетяна 01.05.2018 15:45
Дуже гарно написано..
Залиште свій коментар
check
Топ-новини