Як аграрії Луцького району обжинки святкували

На обласному святі «Обжинки-2017» наш працьовитий район представили трудові колективи таких сільськогосподарських підприємств: «Веселе-Агро» (керівник – Ігор Лукащук), «Городище» (Анатолій Никонюк), «Романів» (Віталій Заремба) і «Лище» (Святослав Карбовський).

Кожен у своїй ятці, вони продемонстрували власну продукцію, якою, до слова, можна було посмакувати,  а також – вироби місцевих майстринь. Комірник СГТзОВ «Романів» Оксана Лещук розповіла, що у них можна побачити творіння рук Оксани Марченко, Вікторії Заремби та Галини Назарчук.

У цьому сенсі не залишилися осторонь і лищенські господині, зокрема, Любов Кравчук і Орися Тивонюк. Вони доклали зусиль, аби їхня експозиція виглядала не гірше, ніж у інших учасників дійства.

Як то кажуть, «буде хліб – буде й пісня». Духовно збагатили присутніх співочі веселівці – колектив «Родинне перевесло», а також – аматори будинку культури села Лище. Його директор Сергій Клімчук не приховав, що втішений тим, як сучасні сільгоспвиробники дбають про людей, своїх працівників. Зокрема, у СГТзОВ «Лище» йому ніколи не відмовляють у співпраці.

Не обішлося того дня й без відзнак. Тракторист і комбайнер вищезгаданого підприємства Володимир Власюк отримав подяку за плідну працю. Агроном СГПП «Рать» Олександр Шумський – подяку голови Волинської облдержадміністрації. Почесною грамотою обласної ради нагороджено комбайнера ТзОВ «Городище» Сергія Самчика. Подякою голови обласної ради - комбайнера СГТзОВ «Романів»  Івана Кальнюка.

Світлана ЗОЗУЛЯ.

Фото Володимира ЛУК’ЯНЧУКА.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation12.09.2017
remove_red_eye1230 camera_alt0
Олександр 12.09.2017 22:12
Прекрасни люди и працивники в с лище кравчук люба я помню все життя в сели трудится и так само орися тивонюк з повагою до них и горжусь ними ваш земляк саша корнийчук
Сергій 12.09.2017 23:58
Працівники СГТОВ Лише молодці.
Залиште свій коментар
check
Топ-новини