Як Ляшко на Волині медиків вітав, у Цумані побував та з прокурорами спілкувався*

Цього тижня з робочим візитом Волинський край відвідав Лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Опозиційний   політик  побував на  ПАТ «Цумань», що на Ківерцівщині, поспілкувався із місцевими жителями, поклав квіти до Стели Героїв Небесної Сотні у Луцьку, відвідав  місце діючих розкопок на території  колишньої  Луцької тюрми і разом з соратниками  вшанував пам'ять  загиблих волинян , яких тут жорстоко вбили енкаведисти  в перші дні війни.

Керівник українських радикалів також мав зустріч  із  Митрополитом   Луцьким і Волинським  Михаїлом, привітав колектив Волинської обласної лікарні із  наступаючим  Днем медичного працівника.

Важливо, що керівник депутатської фракції РПЛ у Верховній  Раді встиг поспілкуватися із лучанами, які скаржилися  йому  на бездіяльність місцевої влади, корупцію у правоохоронних органах, а також  розкритикував роботу  прокурора  області Максима Киричука і його  заступників, зустрівши їх в одному з ресторанів  в той час, коли люди під стінами прокуратури вимагали уваги до себе і справедливості. 

  -Перед радіоефіром зайшли ми  попити кави. Просто кави! Хтось мені підказує: “Там в шатрі сидить прокурор області та його заступники”. А там такий шатер, як у шейхів. Кажу нашим хлопцям: “ Пішли нагодуємо їх, цих прокурорів”. – вже потім розповідає медикам головний радикал країни, як зустрівся із місцевими прокурорами-. Підходимо до них. Питаю: “Хто прокурор, а це хто?”  Кажу: “У вас біля прокуратури люди лежать, мітингують. Ви ще на обід не заробили, підіть спочатку з людьми розберіться, потім будете суші їсти”

   "Хочуть європейці нашого лісу- нехай вкладають гроші  істворюють робочі місця в Україні"

 

-Сьогодні уряд, в обмін на черговий кредит від Євросоюзу, хоче скасувати мораторій на вивіз лісу-кругляка, - наголосив опозиційний політик, пербуваючи  на Цуманському деревообробному комбінаті та спілкуючись з робітниками. - Це призведе до того, що такі підприємства, як ПАТ  «Цумань» та багато інших по Україні, взагалі залишаться без роботи. Хочуть європейці нашого лісу – нехай вкладають гроші, привозять сюди нове обладнання, створюють робочі місця, платять зарплати і податки та вивозять наш ліс в обробленому вигляді. А вивозити наш ліс-кругляк за кордон ми не дамо нікому!- 

 Відвідавши місце розстрілів в’язнів органами НКВС 1941 року у Луцькій тюрмі, очільник Радикальної партії пообіцяв вибити 10 мільйонів із держбюджету на створення  музею артефактів тих часів та облаштування місця поховання розстріляних жертв радянської системи.

-Ні місцевий, ні обласний бюджет не може виділити на це гроші, бо не дозволяє законодавство. Тому добиватимуть, щоб це профінансувала держава.- Зазначив  Олег Ляшко

 Сертифікат на  3 мільйони гривень і  троянди - для жінок

 Опозиційний політик  після обіду зустрівся із колективом Волинської обласної лікарні і передав  головному лікарю закладу  Івану  Сидору  сертифікат на три мільйона гривень на придбання нового  реабілітаційного обладнання для Волинської обласної клінічної лікарні, яке за словами головного радикала країни, вибив із держбюджету. А ще - вручив Подяки   працівникам лікарні, а жінкам – квіти. 

Окрім цього,  керівник українських радикалів   висловив  свою позицію з приводу медичної реформи:

-Цією реформою фактично скасовується стаття №49 Конституції України, яка передбачає надання безоплатної медичної допомоги українцям. Тепер влада каже людям – йдіть і за все платіть. Якщо у людини є можливість, вона прийшла, заплатила і отримала медичну допомогу. Таких людей в Україні  не так багато. А той, хто не може сплатити за медстраховку – сироти, інваліди, малозабезпечені, пенсіонери тощо, повинні отримувати медичні послуги безкоштовно,- відзначив політик під бурхливі оплески медиків.-

Вони розказують, що в результаті цієї реформи медики отримуватимуть по 20 тисяч зарплати. Я хотів би, щоб лікарі отримували такі зарплати. Але вони пропонують скоротити мінімум 100 чоловік, щоб один лікар мав таку зарплату. Це неприпустимо. Ця реформа призведе до масових скорочень лікарів та закриття лікарень.

 – Глибоко в моєму серці – зустріч на Волині.! У нас- українців є те, що об’єднує –  наша рідна країна. Наше спільне завдання зробити її сильною і зберегти нашу державність,- так підсумував свій візит  до нашої області  Олег Ляшко.-

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation16.06.2017
remove_red_eye636 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини