Як Олександр Тарасюк з Садова став морським піхотинцем

Свій 20 день народження наш юний захисник із села Садів Луцького району Олександр ТАРАСЮК (на фото з мамою), який завітає до нього 10 вересня, зустріне не на малій батьківщині, не у колі коханої дівчини, рідних і близьких, а серед побратимів - захисників рідної землі.

Може кому здатися, що слова: «Якщо не я, то - хто!» звучать якось заучено, по-буденному просто і звично. Але їх не просто промовити, особливо у час військових протистоянь, які четвертий рік тривають в нашій державі. Україна гордиться відважними синами і дочками, які стали на її захист. Серед них  - Олександр Тарасюк, який після закінчення дев’ятого класу загальноосвітньої школи села Садів, здобув робітничу спеціальність в одному з луцьких технічних училищ. Але дух козацький, зароджений у шкільних лавах, а ще подих незалежної Україні, у якій він і народився, зобов’язував до чогось більшого.

- Я з нетерпінням чекав, коли мені виповниться 18 і зможу служити у лавах Збройних Сил України, адже ще з дитинства мріяв стати військовим. Такий день настав і восени 2015 року на три роки підписав угоду на контрактну службу. Робив це усвідомлено, добре знаючи, де може проходити моя служба. Спочатку на полігоні «Широкий лан», що на Миколаївщині, пройшов «Курс молодого бійця», згодом був зарахований матросом-гранатометником у 137-ий Одеський окремий батальйон морської піхоти, - не багатослівно розповідав юнак про військові дії та свою участь в АТО. 

Все-таки дізналася, що за період служби Олександр побував у різних місцевостях маріупольського напрямку. Вдячний всім, особливо волонтерам, за доставку речей першої необхідності, не нарікав і на харчування. З особливою повагою відзивається про маму – Віру Зіновіївну, жительку Садова, яка на перших порах і не здогадувалася, де служить Саша -  найменший із трьох її синів. 

Ось такого мужнього, не обділеного вродою юнака, я побачила на Дні села Садів одного недільного літнього дня. Він був у 25-денній відпустці, а за якихось кілька днів знову вирушив у свій підрозділ. 

З днем народження тебе, наш відважний захиснику! Нехай ангел-охоронець завжди буде з тобою!

Текст і фото  Ніни КОСТРУБИ.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation08.09.2017
remove_red_eye1050 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини