Як пройшло свято у Баєві? – «По-баївськи!»

Жителі сіл Баїв, Городище, Цеперів та гості, які 28 липня завітали на свято села, вкотре переконалися, що вони знаходяться на території, яка є осередком щирості та душевності. Усі охочі мали можливість насолодитися неймовірною, колоритною атмосферою та повеселитися досхочу. Повідомляє сайт Боратинської сільської ради.

Навіть грозі не вдалося зіпсувати свята, яке тільки набирало обертів. Батут, надувна гірка, аквагрим, боді-арт, солодка вата, піньята (традиційна іграшки з пап’є-маше, наповнена солодощами) – усе це було запропоновано наймолодшим учасникам заходу.

Поки діти бавилися, увага дорослих була прикута до сцени, на якій свою майстерність демонстрували народний аматорський хор патріотичної пісні «Криниця» клубу-музею с. Баїв і його Молодіжний вокальний колектив, народний аматорський хоровий колектив «Пісенне перевесло» будинку культури села Новостав, вокальна група будинку культури села Сьомаки, зразковий аматорський ансамбль танцю «Вертуни» будинку культури села Гірка Полонка, Іван Пахолок із Боратина й талановита місцева молодь.

Боратинський сільський голова Сергій Яручик та староста сіл Баїв, Городище, Цеперів Оксана Кравчук привітали усіх зі святом та вручили подяки учасникам святкового дійства.  Жителі та гості громади пригощалися смаколиками місцевих господинь, брали участь у численних конкурсах, вигравали цінні подарунки під час розіграшу лотереї «Поле чудес із Павловичем та Яремою» (керівниками місцевого сільськогосподарського товариства «Україна-Баїв») та проявляли танцювальний хист на запальній дискотеці.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation31.07.2018
remove_red_eye210 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини