Як у Городищі відзначили 25-річний ювілей місцевої школи. ФОТОРЕПОРТАЖ.

 

 Городищенська школа запросила на «срібний» ювілей,, у якому вмістилися: чотири тисячі 375 навчальних днів, 750 – канікулярних днів і більше як 26 тисяч уроків…

Йшов 1991 рік – переломний рік в історії України, важкий, невизначений… Рік, коли Україна стала незалежною, це ще й рік, коли у селі Городище Луцького району стартувало будівництво нової школи. А ініціатором та благодійником непростого завдання став тодішній голова місцевого колгоспу, а сьогодні - Заслужений працівник сільського господарства України, відомий аграрій, директор СТзОВ «Городище» - Анатолій Никонюк. За півтора роки школа гостинно відкрила двері для місцевих школяриків. Невблаганно швидко збігли 25 років і першого грудня 2017 року навчальний заклад запросив на ювілей…

 

З чого все починалося згадує Анатолій Олександрович:

- Коли я прийшов працювати у городищенський колгосп, поставив собі першочергові завдання: дати життя новим соціальним об’єктам, так як діючі не задовольняли потреб жителів. Старші люди пам’ятають, які тут були дороги, як добиралися дітки з віддалених сіл до школи, що містилася у пристосованих приміщеннях. Переконався, що коли маєш мету і бажання її здійснити, то ніякі труднощі не стануть на заваді. 

За такий подарунок й до сьогодні вдячністю переповнені слова місцевих жителів Анатолію Никонюку, якого з любов’ю називають батьком школи, а хресним батьком по-праву вважають тодішнього директора школи, а сьогодні вчителя української мови та літератури, місцевого поета Миколу Сидорчука. Ніколи не обходила шкільних проблем багаторічний сільський голова городищенської громади, а нині – Городищенський сільський голова ОТГ Світлана Соколюк – хресна мати школи.  

Сьогодні у Городищенській школі навчаються 61 школяр та 50 школярок. До їх послуг 11 шкільних кабінетів, майстерня, комп’ютерний клас із новими комп’ютерами, спортивний зал, спортивний майданчик. А ще ювілейний рік для навчального закладу, завдяки районній владі, ознаменувався сучасним євродахом. Успіх навчально-виховної роботи забезпечують 22 педагоги. Останні чотири роки шкільний колектив очолює Інна Кундля.

У святковому заході, з нагоди 25-річчя Городищенської  школи, брали участь завідувач методичним кабінетом відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Оксана Врублевська, яка передала вітання від колективу відділу освіти та методкабінету і вручила директору школи Інні Кундлі Грамоту та сертифікат на 10 тисяч гривень,директори шкіл Городищенської об’єднаної територіальної громади з сіл Угринів, Михлин та Бережанка Горохівського та заступник директора Несвічівської школи Луцького районів.

Детальніше про святкування ювілею школи читайте у черговому номері «Слави праці.

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation04.12.2017
remove_red_eye1410 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини