Як у Лаврові відкривали дитячий садочок. ФОТО

Сьогодні у красивому селі Луцького району відбулася,  справді, історична подія – відкриття дитячого садочка «Казка». На здійснення цієї мрії місцеві жителі чекали не один рік.

Відтак,  зіпсувати чудовий, святковий настрій Лаврівському сільському голові Світлані Герасимчук,  місцевим жителям, запрошеним гостям, молодим мамам, які сьогодні прийшли у свій рідний садочок з дітками, бо тепер їм не треба будити малечу о 6 –їй ранку, щоб відвезти у дошкільний заклад у сусідньому селі, не зміг ніхто і ніщо…

Будівництво цього важливого соціального об’єкта тривало близько дев’яти місяців. Про це повідомила Лаврівський сільський голова Світлана Герасимчук. -Спочатку кошторис  на сільський садочок становив 2 мільйони 700 тисяч гривень, але потім вартість проекту здорожчала до 4 мільйонів, адже піднялися ціни на будівельні матеріали, потрібно було біля установи облаштувати дитячі майданчики, зробити відповідний благоустрій,- розповідає Світлана Володимирівна.- Проблема із дитячою дошкільною установою була в нас вже давно, адже село велике, а садочка нема. Ми прекрасно розуміли, що будівництво нового приміщення  - справа нелегка, що може через проблеми з фінансуванням затягнутися  на роки. І тут виникла ідея у нашого директора школи  Віктора Кононовича облаштувати дошкільний навчальний заклад у приміщеннях школи. Ось сьогодні ми усі бачимо результат наших спільних  зусиль: сучасний заклад для дітей, в якому для їх навчання і розвитку створенні усі умови. До здійснення нашої лаврівської мрії долучилося багато людей. Зокрема, кошти на облаштування нашого навчального закладу були  виділенні із обласного бюджету в сумі 200 тисяч, за що дуже вдячні депутату обласної ради Юрію Цейку. Ще 200 тисяч було виділено із нашого сільського гаманця, решта коштів надав бюджет районний за що ми дуже вдячні очільникам району голові Луцької райдержадміністрації Ігорю Ярмольському, голові райради Валентину Приходьку, депутатському корпусу. Активні батьки написали грантовий проект у благодійний фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», де здобули перемогу,яка вартує 120 тисяч гривень. З них 60 тисяч кошти фонду – 60 кошти громади і батьків….

Лілія Воробйова.

Фото автора.

P/S. Продовження  історії про те, як втілювалася в життя «Лаврівська мрія» із усіма деталями,  розповідями учасників, їх внеском в цю важливу для Лаврівської громади справу,Ви зможете прочитати у наступному номері вашої районки. А поки пропонуємо переглянути фото з події, які, переконана, зможуть трохи передати вам  емоції, що панували сьогодні у Лаврові. Далі буде…

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation13.12.2017
remove_red_eye1542 camera_alt0
олександр 14.12.2017 18:10
КЛАС!!!
Дуже круто 18.12.2017 00:23
Молодці. Це справді перемога. А в Радомишлі позор з садочком. Сільський голова тільки гроші відмиває з паном Москвічом. То дорогу робить то садочок Москвіч строїть і нема толку. ЛЮДИ ПОГЛЯНТЕ НА ЛАВРІВ, ОСЬ ЦЕ ВАМ ПРИКЛАД.
Залиште свій коментар
check
Топ-новини