Як у Липинах працівники «Тигресу» наводили благоустрій. ФОТО.

Про соціальну відповідальність бізнесу, вочевидь, не з чуток знають керівники та працівники компанії «Тигрес». Вони час від часу проводять заходи з благоустрою не тільки на своїй території, а й на вулицях села Липини, на території якого знаходиться підприємство. 

От і в п’ятницю, по закінченні робочого дня, годину свого часу вони присвятили суспільно корисній праці. Адже коли в колективі – злагода, то для цього не шкода ні часу, ні сил. 

Світлана ЗОЗУЛЯ.

Фото автора. 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation24.04.2018
remove_red_eye1143 camera_alt0
Катерина 26.04.2018 15:43
Про яку злагоду Ви говорите? Брехня брехнею. Для чого людей обманювати. Примусово виперли,як завжди на Тигресі все примусово. І так було завжди і буде. Працівники один одному горло готові перегризти,аби лиш вгодити начальству
Надія 27.04.2018 16:43
Колектив компанії Тигрес вміє разом дружньо працювати і відпочивати! У компанії відповідальні люди працюють роками і будують успішну кар'єру. За сумлінну працю отримують і задоволення від роботи, і достойну винагороду. Працівники долучилися до загальноміської толоки і прибрали територію компанії та прилеглі вулиці.У компанії "Тигрес" поважають усіх та цінують кожного відповідального працівника!
Залиште свій коментар
check
Топ-новини