Як у Лищі відзначили День знань

У Лищенській загальноосвітній школі перший дзвоник пролунав сьогодні – 3 вересня.

Перш, ніж було дано старт новому навчальному року, директор Тетяна Науменко озвучила, яким був фініш попереднього. Зокрема, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання місцева одинадцятирічка посіла 26 місце серед 328 волинських шкіл. І це є дуже високий показник. Школа села Лище також потрапила у ТОП-200 найкращих навчальних закладів України за результатами тестів ЗНО з біології.

Керівник установи подякувала усім, хто був причетний до підготовки закладу до навчального процесу. А це, зокрема, педагогічний колектив і техпрацівники, батьки учнів, районна влада та депутатський корпус.

Двоє депутатів райради – Святослав Карбовський та Олександр Бляшук – є жителями цього села, тому невипадково були присутніми на святі шкільної родини. І вони прийшли в гості не з порожніми руками. Зокрема, керівник СГТОВ «Лище» Святослав Карбовський подарував школярам п’ятнадцять м’ячів для гри у футбол, баскетбол та волейбол. Олександр Бляшук вручив ноутбук від волинського благодійного фонду.

Аби було куди забивати м’ячі, комплект із двох сіток для міні-футбольних воріт «презентував» Лищенський сільський голова Віталій Шкорупський, який, як прозвучало, теж багато робить для школи. Естафету спортивних подарунків завершила методист відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури й спорту РДА Наталія Сікора, передавши дирекції від відділу спортивні форми для вихованців закладу.

Особлива увага на урочистості була прикута до майбутніх випускників і, звісно ж, до тих, хто вперше сяде за шкільні парти. Вони стануть першопрохідцями у реформі під назвою «Нова українська школа», тож саме для них відкриються найцікавіші двері в країні знань. До речі, цього навчального року в Лищенській школі «першачків» назбиралося аж на два класи, завдяки росту народжуваності в певний період часу.

Ірина РЕПЕТУХА.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation03.09.2018
remove_red_eye1217 camera_alt0
Gosha 05.09.2018 18:22
Залиште свій коментар
check
Топ-новини