Як у районі Святий Миколай подарунки роздавав. ФОТО

Передноворічні дні багаті різними дивами та несподіванками. Особливими вони є для дітвори, які з нетерпінням чекають найулюбленіших свят – Святого Миколая та Нового року, добре знаючи, що приходять вони з гостинцями. Тому й недаремно, що ще задовго до свят, у більшості до Миколая, діти пишуть листівки святому, припрошують його завітати до них у гості.

 Казкове дійство до дня Святого Миколая відбулося у приміщенні районного будинку культури, де зібралося більше сотні дітей особливої категорії: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, але які влаштовані та зігріті теплом і любов’ю у сім’ях опікунів, восьми прийомних сім’ях та трьох дитячих будинках сімейного типу. Велика шана і вдячність цим людям, серця у яких, напевно, милосердніші, ніж у інших. Прийомна мама Марія Прус із Сьомаків, яка приїхала на свято з прийомною донькою Юлею, сказала: «Коли б кожна сім’я взяла під свою опіку, не треба 10, хоча би одну, обділену батьківським теплом, дитину та дала їй вірну дорогу в житті, скільки б виросло щасливих людей!»

…Того дня місця у залі були зайняті всі, а про змістовний відпочинок дітей подбала служба у справах дітей Луцької райдержадміністрації та її керівник Людмила Гладчук, яка разом із заступник голови райдержадміністрації Інною Бас привітали дітей, їх мам та всіх присутніх із довгоочікуваним дійством та побажали приємного відпочинку.

І почалася справжня чарівна феєрія з казковими персонажами, цікавими вікторинами, загадками, несподіванками, бурхливими оплесками та радісними усмішками. Запитую у Марійки Семенюк із Усич, яка приїхала з своїми сестричками – Владою і Мар’яною та мамою Аллою: «А що ти чекаєш від дідуся-Миколая?», дівчинка не розгубилася і відразу сказала: «Подарунків - собі і моїм сестричкам та братикам». 

Театралізоване дійства під назвою «Зіронька Святого Миколая» відбулося за участю народної аматорської театр-студії «ГаРмИдЕр», дитячої театральної студії «ДогориДригом», зразкової вокальної студії «Зернятко» Луцького районного будинку культури та, звичайно, Святого Миколая, який насамкінець свята зі своїми помічниками обдарував всіх дітей подарунками.   

З 19 грудня, як сказала Людмила Гладчук, працівники служби у справах дітей розвозитимуть гостинці від Святого Миколая дітям, які проживають у сім’ях із складними життєвими обставинами. Таких у районі 72. 

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation19.12.2017
remove_red_eye599 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини