Як у Ратневі аматори сцени організували театральне дійство

Про створення у селі восени минулого року любительського об’єднання для людей поважного віку «Ратнівчани» наша газета вже повідомляла. За правило взяли проводити щомісяця засідання цього об’єднання, аби його учасники й гості спілкувалися, відпочивали. Зокрема в січні, на другий день світлого Різдва Христового місцеві жителі мали можливість побувати на театралізованому дійстві «Нині ясність мила нам об’явилася!». 

Директор народного дому «Просвіта» Олена Грицан та сільський бібліотекар Антоніна Мартинюк розповіли присутнім різдвяну легенду. Яскравим віночком переплелися колядки «Ой, дай, Боже, вечір добрий», «Пречистая Діва», «Діва Марія гору копала», «У містечку Віфлеємі», «Господарський двір», «Над полями України пташечка літала», «А ми люди подорожні» у виконанні вокального гурту «Калинонька». 

Поряд із дорослими аматорами сцени наповнити торжество святково-різдвяним духом допомогли юні учасники гурту «Дзвоники», які продемонстрували уривок з Вертепу, перевтілившись у ангелів, пастушків, жида. Зворушливим моментом стало спільне виконання молодим та старшим поколіннями традиційних українських колядок «Нова радість стала» та «Добрий вечір тобі».

І винуватцям заходу, і артистам, і глядачам гарний настрій «закріпили» цукерки, які спонсорувала Ратнівська сільська рада. 

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото з архіву організаторів свята.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation10.01.2018
remove_red_eye257 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини