Як у Воютині відкривали новий навчальний сезон. Фото та відеорепортаж

Головними героями на святі першого дзвоника у Воютинській загальноосвітній школі були «першачки» та майбутні випускники. Старші «колеги по цеху», тримаючи наймолодших за руки, урочисто вивели їх до шкільної родини. Батьки першокласників традиційно благословили їх пшеницею та хлібом на успішне навчання. 

Хвилюючу мить початку нового навчального року розділив начальник відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури й спорту райдержадміністрації Олександр Хомич, яке виголосив мудре напутнє слово.

Школа зустріла своїх вихованців оновленими зовнішнім, внутрішнім виглядом та наповненням. Зокрема, до завершення добігає утеплення фасаду спортивного залу. 24 вікна та 6 дверей замінені на енергозберігаючі. В 4 класних кімнатах покладено лінолеум. «Одинадцятирічка» поповнилася шістьма ноутбуками та новим холодильником в їдальні. Усе це було зроблено та придбано за рахунок коштів з районного бюджету. Директор Ольга Перванчук розповідає, що в підготовці закладу до початку навчання з року в рік активну участь беруть батьки. Не залишається осторонь його потреб і Воютинська сільська рада, яка виділила кошти на нові шкільні стенди та пообіцяла подальшу фінансову допомогу.  Завжди йде назустріч у питаннях облаштування школи директор місцевого сільськогосподарського підприємства «Дружба» Валентина Здрилюк.

Цьогоріч за парти тут сядуть 164 школярі, з них 19 - вперше, що на 3 дитини більше, ніж минулого року. Середня наповнюваність класів становить 16. Для порівняння, в середньому по області в сільській місцевості цей показник коливається від 8 до 12.

 

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото та відео Жоржа Ковальського.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation01.09.2017
remove_red_eye1111 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини