Якщо смітиш, ти – свиня.

Сирники – це село дружніх, активних, завжди готових зорганізуватися мешканців. Вистачає їм творчого натхнення й запалу, аби з року в рік проводити тут день села без багатих спонсорів. Минулого року вперше організували Фестиваль сирника. Навіть до питання боротьби з ганебною звичкою людей смітити, де заманеться, в Сирниках підійшли креативно. 

Коли йдеш по вулиці Бригадній до траси, важко не помітити на дереві табличку з надписом: «Якщо ти не свиня, не розкидай сміття!». Завідувач клубу, місцева жителька Оксана Глушко пояснила, що цей оригінальний метод впливу є ініціативою місцевого депутата Галини Гарбарук. Втілили її у життя ще минулого року, розмістивши такий же  «заклик» і на вулиці Сарнівській. Зокрема, у згаданому мною місці табличці визначено було з’явитися, бо поряд магазин, проїжджа частина, де завжди спостерігається скупчення людей.

А ще в Сирниках вже запровадили сортування сміття. Про це, власне, свідчать три контейнери біля клубу для збору окремо скла, пластика та паперу. Пані Оксана прокоментувала, що нова практика запрацювала трохи більше місяця тому. Аналогічні сміттєві баки встановили по всіх населених пунктах Княгининівської ОТГ. 

Ірина РЕПЕТУХА. 

 Фото автора.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation30.05.2018
remove_red_eye221 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини