Євгеній Кулай: «Щоб не виживати, а жити щасливо – треба усім нам думати й діяти!"

Кожна людина приходить у земний світ із певною метою: одні стають вченими, чиї імена вписуються в історію, інші – політиками, лікарями, вчителями, інженерами, а хтось стає Хліборобом. З одвічними хліборобськими цінностями крокує по життю гарний господар, трудівник із діда-прадіда, Заслужений працівник сільського господарства України, депутат Луцької районної ради,голова СВК «Урожай» Євгеній Олексійович КУЛАЙ (на фото), який цьогорічної травневої пори у колі рідних, близьких та друзів зустрічає свою 60-ту весну.

Де і коли заклалися у цій людині потужні сили тяжіння до землі, звідки поніс він у своїй душі щиру любов до хліборобської праці, чому не шукав щастя у заморських краях, а серцем і душею прикипів до рідних волинських просторів – задаємося простими запитаннями і відразу знаходимо відповідь у його життєвому шляху. 

…Рідним оберегом для Євгенія Кулая є Луцький район, миле серцю село Олександрівка Заборольської сільської ради, де він народився, зростав разом із двома старшими братами, пізнавав непросте селянське життя від своїх батьків, сільських трударів – Олексія та Лідії Кулаїв. Видно, батьківська наука була недаремною, бо з юних літ зрозумів істину життя: «Працювати так, щоб совість була чиста». А ще він любить безмежні, засіяні добротним зерном, простори. Каже, що життя у місті, не для нього, бо це – пастка, де не вистачає повітря. Радіє за своїх земляків, коли у них все гаразд, неспокійна його душа, коли бачить проблеми і не втікає від них, а старається, в міру можливостей, вирішувати. Надійною підтримкою для ювіляра є його сім’я: дружина, діти, онуки – п’ятикласниця Ліля та маленький Євгенчик, яких він безмежно любить. 

У місцевому господарстві Євгеній Кулай, рахувати, зі шкільних років: спочатку пізнавав сільську працю від батьків, згодом, після закінчення Заборольської школи, трудився водієм, бригадиром тракторної бригади, головним інженером колгоспу, заступником голови правління… 

Крок за кроком долав нелегкі щаблі трудової діяльності, у сумлінності та відповідальності пізнавав смак справжнього життя. Разом із тим, закінчив Кам’янець-Подільський сільськогосподарський інститут та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Не заперечує, що добре пригодилася й економічна освіта, яку отримав у Луцькому державному технічному університеті. 1998 року Євгеній Олексійович очолив СВК «Урожай». І не тільки зберіг господарство, але й разом, із згуртованою командою однодумців, примножив його потужності. 

«Щоб не виживати, а жити щасливо – треба усім нам думати над тим, що треба виробництву, що треба людям на цій землі. Думати й діяти!»

Ніна КОСТРУБА.

Фото з архіву заборольської школи та архіву газети.

Більше деталей шукайте на шпальтах вашої районки.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation11.05.2018
remove_red_eye1527 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини