Заборольські школярі придивлялися до журналістського фаху

Між нашою редакцією та районною службою зайнятості - багаторічні  взаємовигідні  ділові стосунки . Напередодні нашого професійного свята ми домовилися про започаткування нової сторінки наших взаємин.

Сьогодні до нас завітали хлопці-десятикласники  школи села Забороль, яким дуже скоро доведеться  обирати свою життєву дорогу. Прикро, що жоден із них ще не знає, ким буде . Таке сучасне життя.

Ми розповіли їм про редакційні будні, зокрема, про шлях у спортивну журналістику, адже окремі з них активно займаються спортом у районній ДЮСШ, думаю, рано чи пізно захочуть пов’язати своє життя з цією надзвичайно цікавою й потрібною справою.

Допомагали нам  щиро й невимушено спілкуватися Ірина Овадюк із центру зайнятості  та шкільний наставник Ольга Сад.

Шкода тільки, що  наші гості не прихопили з собою записників, аби занотувати основні професійні поняття, терміни.  Кореспондент та адміністратор  сайту Лілія Воробйова оперувала неологізмами, пов’язаними  з інтернет-журналістикою, і розповіла про нюанси  наповнення та підтримки  веб-сторінки.

Варто сподіватися, що вони  схопили на льоту  раціональне зерно почутого, і хтось із них  таки визначиться з фахом, зокрема, з журналістським.

Світлана Зозуля.

Фото Жоржа Ковальського.

На фото: Вадим Прощук, Святослав Гадзінський, Віктор Єфіменко, Дмитро Мацко, Владислав Риковський, Віктор Сіренко та Олександр Ткаченко.

 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation12.06.2018
remove_red_eye432 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини