Зливові дощі не дають аграріям жнивувати

Сьогодні, безперечно, у кожній хліборобській душі – тривога. Бо ж, щоб виростити урожай – треба прикласти немало зусиль. Нещодавній сюжет по телебаченню із романівського господарства підтвердив вболівання голови товариства, депутата Волинської обласної ради Віталія Заремби за жнивну кампанію: зливові затяжні дощі зводять нанівець працю хліборобів, а відтак втрачаються прибутки, на які надіються виробники.

- Такої негоди під час жнив, ми давно не бачили. Не секрет, що погода жнивної пори – норовлива. Але з перервами, і таки вдається зібрати вирощений урожайзавчасно, - ділиться своїми переживаннями виконавчий директор товариства Василь Назарчук. – Добре те, що за сприятливих погодних умов вчасно обмолотили ріпак, зібрали горох, озимий ячмінь, більше 100 гектарів озимої пшениці із 580 посіяних.

Вдалося побувати на токовому господарстві, де за організацією робіт слідкує завідувачка складськими приміщеннями Оксана Лещук. Завезене зерно зберігається у критих приміщеннях. Його перелопачують, підгортають працівники току – Володимир Мартинюк, Петро Дущук, Олександр Томчук, Сергій Ваврух. У будь-яку хвилину готовий до виїзду в поле водій Микола Воєвода, сумлінно виконує свої обов’язки оператор Борис Нестор.

 

Ніна КОСТРУБА. Фото автора. 

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation03.08.2018
remove_red_eye740 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини