"Зорі над Стиром" відсвяткували 50-річчя. ФОТО.

Словами волинської письменниці Євгенії Назарук розпочали літературно-мистецьке свято «Зорі над Стиром сяють непогасно!» ведучі цього дійства, бібліотекарі Ганна Омельчук  та Віра Берегович. Назва свята не випадкова, бо приурочене воно 50-річчю створення незвичайного колективу – літературної студії «Зорі над Стиром».

   П`ятдесят років це чималий відрізок часу. Скільки творчих думок, скільки незвичайних талантів, скільки зірок загорілося в цьому літературному всесвіті. А перший вогник, першу іскорку запалив самобутній письменник, тоді ще кореспондент районки, Святослав Бородулін, зібравши навколо себе однодумців закоханих у художнє слово. Святослав Іванович охоче поділився з літстудійцями та шанувальниками їхнього слова, присутніми в залі, своїми спогадами про тих людей, що були поруч, про перші кроки,  здобутки і перемоги.

      Колись посаджене Святославом  Бородуліним  дерево пустило глибоко коріння, дало пишну крону і до цього часу плодоносить незбагненними талантами, - наголосив Михайло Лапків, редактор газети «Слава праці», який свого часу теж очолював студію.   

     Протягом років на чолі студії також були Олександр Войтюк та Олександр Васильєв, який з теплотою згадував своїх побратимів.

     А з 2013 року її керівником став Микола Шостак, який називає своїх колег світописцями, що підносять душу до неба, до сонця. 

Більше деталей - шукайте на шпальтах вашої районки.

Лариса Панасюк.

Фото Жоржа Ковальського.

keyboard_backspaceПовернутись
insert_invitation28.12.2017
remove_red_eye212 camera_alt0
Залиште свій коментар
check
Топ-новини