День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував!

Вчорашній день, третього червня, гарними враженнями ввійде в літопис села Оздів Гіркополонківської сільської ради. Цього дня тут вперше відбувся  День села. Символічним є те, що перша згадка про цей населений пункт датується 1518 роком. Отож,  мальовничий Оздів із півтисячолітнім ювілеєм вітали учасники святкового дійства, виступаючи на імпровізованій сцені просто неба, що облаштували організатори цього заходу. 

Багатющими історичними стежками цього населеного пункту мандрував директор загальноосвітньої школи села Гірка Полонка Василь Мацялка, який у архівних даних віднайшов сліди минувшини оздівської землі, події, що тут відбувалися, та про їх яскраві віхи розповів оздівчанам, гостям та запрошеним. 

На свято, що облаштували на сільському стадіоні, прийшли і малі, і дорослі. І всім знайшлося місце, де можна було відпочити, поспілкуватися, насолодитися прекрасними художніми номерами юних і знаних майстрів пісенного та танцювального жанрів. Охоче ділилися своїми пережитими роками найстарші жителі. Серед них: Віра та Мефодій Річки, які прожили у парі 53 роки, згадував свої трудові будні оздівчанин  Віктор Супрунюк, все життя пропрацювавши механізатором у місцевому колгоспі, а це понад 40 років. Знайшлися забави і для дітей, які охоче розважалися на батутах, смакували морозивом, іншими смаколиками.  Старші люди насолоджувалися виступами артистів, від душі їм аплодували, відпочивали у холодку під березами, інші зручно примостилися на «тюкових» сидіннях, накритих ряднами. Сільська ідилія, та й годі!

- Я дуже рада, що сьогодні в Оздові День села. Вважаю, що працьовиті оздівчани заслужили на спільний відпочинок, як і інші жителі сіл нашої громади – Гіркої Полонки та Полонки. Думаю, що це тільки початок, ми спільними зусиллями будемо і надалі село розбудовувати і благоустроювати, - раділа святкуванню сільський голова Ніна Симонович. 

(Детальніше про подію в черговому номері газети «Слава праці»).

Ніна КОСТРУБА. Фото автора.

 

День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував! День села в Оздові: хто не прийшов – пошкодував!