Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими

Нещодавно у м. Володимир-Волинському (спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп») відбувся XIV обласний фестиваль «Спортивне довголіття – «Спорт для всіх – радість життя» серед ветеранів cпорту. До програми фестивалю було включено змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, плавання, міні-футбол або волейбол – за  вибором.

В загальнокомандному заліку  команда ветеранів виборола перше місце. До слова, досвідчені спортсмени  району в третє вже стали кращими серед всіх районів у Волинській області області.

Більше деталей у наступмному номері газети. 

ФОТО: Жоржа Ковальського.

Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими. Спортсмени з Луцького району знову стали найкращими.