У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО.

У цьому центрі однойменної об’єднаної територіальної громади учні та вчителі, представники місцевої влади й громадськості зібралися в очікуванні не тільки літніх канікул, нових ремонтних робіт у школі, а й введення в дію нової освітньої реформи. 

Хтозна, може вже й урочисті «лінійки» відбуватимуться у новому форматі?.. Поживемо – побачимо, і, як все буде добре, сфотографуємо і покажемо вам. Поки ж дивіться свіжі світлини зі старого-доброго Свята останнього дзвоника від нашого кореспондента Світлани ЗОЗУЛІ.

 

У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО. У Боратині востаннє задзвонили за старою освітньою системою. ФОТО.