У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей

1 червня від дитячих голосів гамірно було на майданчику біля приміщення Луцької районної державної адміністрації та районної ради. Діток, що виховуються в сім’ях учасників АТО, сюди запросили з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Від Луцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вони мали можливість втілити свої фантазії в малюнках на асфальті. «Озброївшись» різнокольоровою крейдою, юні художники малювали квіти й сонце, веселку й...динозаврів, жовто-блакитний прапор і навіть тризуб, впевнено виводили «Ми любимо тебе, Україно» та «Героям слава!».

Усі учасники художньої творчості отримали подарунки. Найменшенькі автори малюнків – набори для гри в пісочниці, старшого віку – розмальовки, книжки з творами в жанрі фентезі.

Луцький районний будинок культури підготував для юних винуватців урочистості святковий концерт, де музичні та хореографічні вітання линули від зразкової вокальної студії «Зернятко» та зразкового ансамблю сучасного танцю «Антарес». У такт запальних мелодій та ритмів юні глядачі й самі підспівували, підтанцьовували. Щасливе майбутнє чекає нашу Україну, якщо в ній живуть такі талановиті, веселі, активні, життєрадісні діти.

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото автора.

У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей У Луцькому районі відзначили Міжнародний день захисту дітей