У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села

Мальовниче Лище, на місці якого колись слався ліщиновий гай,  і «біографія» якого бере свій початок з 1545 року, 7 липня гучно відзначило День села.

Серед натовпу народу помічаю знайомі обличчя з Підгайців, Крупи, Проміня, Лаврова, Піддубців, Липин, Коршева, Луцька. 

Таке масове гуляння з великою кількістю приїжджих, багатою концертною програмою, розмаїттям конкурсів та розваг – усе це справляло враження, що лищенці мають великий досвід святкування Дня свого спільного дому. Насправді ж така урочистість тут проводилася лише другий рік поспіль. 

Лищенський сільський голова Віталій Шкорупський каже, що за цей час було зроблено багато, і селу є чим похвалитися. А за підтвердженням того, що його слова не розходяться з ділами, не потрібно було й далеко ходити. На це вказував новий зовнішній вигляд будинку культури та викладений бруківкою майданчик біля установи.

Дуже багато було на святі дітей. Велике скупчення й дорослих, і малих спостерігалося біля надувної гірки. Батьки доводилося стримували своїх чад, адже  їхнім пустунам і пустункам не  вистачало терпіння дочекати своєї черги, щоб здійснити крутий спуск з найвищої точки атракціону. Охочих пострибати на батутах теж було більше, ніж вони могли одночасно вмістити. По доріжках туди-сюди снували машинки, якими вміло управляли маленькі кермувальники.  Дівчаток, наче магніт, притягувало мистецтво боді-арту. Вони залюбки підставляли свої личка, аби досвідчені майстри їх гарно розмалювали.

Усі бажаючі мали можливість зафіксувати приємні миті перебування на Дні села, зробивши знімок у фото-зоні «Я люблю Лище».

За чудовими музичними номерами непомітно летіли години концертної програми. 

Увесь репортаж про святкування читайте на шпальтах вашої районки.

Ірина Репетуха 

Фото автора.

У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села У Лищі весело й гамірно відсвяткували День села