У Веселому випускників «заримували» під музику маршу

Сьогодні восьмеро дев’ятикласників місцевої школи вирушили у доросле життя не тільки під звуки останнього дзвоника. Адже їх імена та прізвища прозвучали у ритмі… «Прощання слов’янки». І хоч цей твір асоціюється із проводами на війну, але хтозна, на яких життєвих «фронтах» доведеться «повоювати» юним веселівцям.

Нових звершень їм побажали не тільки батьки й вчителі, а й директор навчального закладу Андрій Сікірінський, сільський голова Оксана Семенюк і головний спеціаліст відділу освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА Тетяна Крамар. 

Споглядав за цим дійством із даху школи друг школяриків – лелека, а на землі його перебіг фіксувала, зокрема й на фото, Світлана ЗОЗУЛЯ.

 

http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua http://slavapraci.com.ua