Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках».

14 січня, у Луцькому районі відбулася знакова, традиційна подія – районний фестиваль  новорічно-різдвяних піснеспівів - «Різдвяні святки».

Незабутні емоції та враження глядачам, що того дня зібралися у залі Луцького районного будинку дарували 25 колективів із всього Луцького району і не тільки. Вперше, на такому святковому дійстві виступили аматори сцени із села Угринів,  Городищенської об’єднаної громади. Адже у творчості немає кордонів. Є тільки музика, що єднає людей, їх серця.

Отож, шукайте у нашій фотогалереї своїх  артистів.  

 Більше подробиць із мистецького дійства шукайте на шпальтах вашої районки!

Фото Жоржа Ковальського.

Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках». Як у Луцькому районі фестивалили на «Різдвяних святках».