Як у Липинах День села відзначали.

Атмосфера в Липинах - зовсім не така, як у Луцьку. Тут - широчінь прапору, ту чи не всі - знайомі, тут немає щоденної метушні й гамору. Хоча буває й таке. Але - тільки - раз на рік. І, знаєте, коли? Саме так! У День села!

Зранку в чотирьох храмах відбулися святкові богослужіння, після яких більшість дорослих розійшлися по домівках, а молодь, аби й шанувальники фізичної культури зібралися на стадіоні та в шкільному спортзалі, де відбувалися футбольний та волейбольний поєдинки, чимало інших розваг.

Фізичному розвитку в селі приділяють чимраз більшу увагу. Заслуга в цьому місцевого ентузіаста Тараса Четвержука, з ініціативи якого в селі діє громадська організація "Спортивний клуб Липини". Їх підтримують сільська рада, місцеві підприємці. І плани в активістів - грандіозні.

Лідер громади - сільський голова Богдан Гусак тепло привітав односельців, подякувавши їм за взаємодію, небайдужість, шановбиле ставлення до традицій свого села. Він висловив тверду впевненість, що село й надалі розвиватиметься, хоч уже сьогодні воно набуло європейських обрисів.

- Хочу навести рядки, написані Тарасом Шевченком: "Село на нашій Україні, неначе писанка село...", - звернулася до глядачів ведуча концертної програми. - Вони стовідсотково стосуються сьогоднішніх Липин.

Починаючи з цієї миті протягом чотирьох годин сцену заполонили відомі мистецькі колективи й окремі виконавці.

Більше деталей на шпальтах вашої районки.

Михайло ЛАПКІВ.

Фото Володимира ЛУК'ЯНЧУКА.

Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали. Як у Липинах День села відзначали.