Як у Милушах День села відзначали.

У неділю в сільському клубі відбулося святкування Дня села. З цієї нагоди організатори дійства підготували святковий концерт, виступити на якому були запрошені й професійні співаки. Це, зокрема, Заслужена артистка України Алла Опейда та Заслужений працівник культури України В’ячеслав Судима. Також у концертній програмі взяли участь гурт «Сокільські веселухи» з Рожищенського району, родинний дует Ілони та Влади Приймачук з сусіднього селища Рокині, художні колективи та окремі виконавці сіл Милуші та Сирники.

У перервах між виступами серед глядачів проводилися різноманітні конкурси й забави з розіграшами призів. У приміщенні клубу від агенції «Valensia» діяла фотозона, де кожен бажаючий міг сфотографуватися на фоні старовинної української хати. 

Відвідувачі виставки майстрів народної творчості мали змогу оцінити та придбати вироби школярів з Луцька, які привіз Автомайдан Волині. Кошти, виручені від продажу цих речей, було заплановано віддати на потреби учасників АТО. Місцеві народні умільці продемонстрували мистецтво розфарбовування глиняних виробів, саморобні дерев’яні іграшки, писанки, картини, віночки, прикраси для волосся тощо. Широкому загалові для огляду була представлена збірка тек з історії села Милуші. 

Незважаючи на те, що в день проведення свята розігралася справжня зима з хуртовинами та переметами на дорогах, зала була повністю заповнена. «Глядачі дуже гарно, оплесками, підтримували наших артистів, за що їм слід подякувати», - розповіла завідувач клубу Наталія Стрисік. Вона також висловила подяку Княгининівському сільському голові Олені Твердохліб за надану фінансову допомогу для урочистості. 

Ірина РЕПЕТУХА.

Фото Наталії Стрисік

 

Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші Милуші